Upominki walentynkowe

Zakochane pary w Dzień Świętego Walentego obdarowują się nawzajem pięknymi podarunkami, świadczącymi o najpiękniejszym na świecie uczuciu miłości do bliskiej osoby. Większość z nas decyduje się w tym dniu na zakup drobnych upominków, które będą przypominać chłopakowi, dziewczynie, mężowi lub żonie o tym, że o nich pamiętamy co dzień, ale nie zawsze mamy czas na to, aby okazywać sobie uczucia. Czasami wystarczy podarować drobiazg, mały gadżet z motywami miłosnymi, aby odżyła w nas pamięć o cudownych chwilach wspólnie spędzonych. A w sklepach z souvenirami nie brakuje ładnych drobnostek, które świetnie będą pasowały do okazji… Co można zatem wybrać?

Miłym upominkiem będzie z pewnością pluszak. Możesz kupić swojemu ukochanemu lub ukochanej pluszowego zwierzaka, na przykład misia, pieska, króliczka – taką maskotka przytulona do serca przypomni twojej dziewczynie lub chłopakowi w chwilach tęsknoty. Zamiast przytulanki możesz podarować również poduszeczkę-serce z napisem „Kocham Cię” albo „Tęsknię”.

Świetnym pomysłem może być też breloczek w kształcie serduszka przypinany do komórki lub do plecaka, który można nosić zawsze przy sobie. Kiedy ukochana osoba spojrzy na nią przypomni sobie o tobie i o waszym uczuciu.

Innym drobiazgiem jaki na pewno spodoba się twojej wybrance lub wybrakowi jest zestaw świeczek zapachowych wraz ze świecznikiem wzbogaconym w ozdobne motywy walentynkowe. W sklepach znajdziemy też aromatyczne świece w kształcie amorków lub serduszek. Zapalone podczas wspólnej kolacji walentynkowej napełnią wasz wieczór romantyczną atmosferą. Podobny efekt osiągniesz przekazując ukochanej osobie płytę z romantycznymi piosenkami, z których odczytasz wiele emocji.

Na pewno Walentynki nie mogą obejść się bez standardowych upominków takich jak kwiaty i czekoladki. Piękny bukiet czerwonych róż opatrzonych liścikiem z miłosnym wierszykiem, będzie tym co spodoba się niemalże każdej kobiecie – nie ma się co oszukiwać: dziewczyny najbardziej kochają dostawać kwiaty i pralinki. To one rozpromienią nawet najbardziej zatwardziałe serce kobiety i sprawią, że zapomni ona o wszystkich problemach dnia codziennego. W Dniu Zakochanych należy wybrać słodkie czekoladki w pudełku w kształcie serca, koniecznie czerwonym lub różowym lub opakować zwykłą bombonierkę w ozdobny papier z walentynkowymi motywami. Ale te upominki to nie wszystko… Do nich należy dołączyć również piękną kartkę z życzeniami, które płyną prosto z serca lub liścik miłosny.