Walentynkowy wyjazd

Oczywiście poza standardowymi podarunkami dla niej i upominkami dla niego możemy pomyśleć również o bardziej wyrafinowanych prezentach. Świetnym pomysłem jest wykupienie wspólnych wczasów, zafundować na przykład wypoczynek w SPA lub wyjazd na narty. W tym roku taki wyjazd będzie szczególnie udany, bo Walentynki wypadają w okolicach weekendu, dzięki czemu można połączyć je z wolnymi dniami w wyruszyć na romantyczną i niezapomnianą podróż we dwoje, która przyniesie wiele wspomnień i rozpali gorące uczucie na długie miesiące. Gdzie zatem warto wybrać się na tegoroczne Walentynki?

Doskonałym miejscem, w którym można spędzić niezapomniane chwile są góry. Walentynkowy weekend w Beskidach lub Tatrach z pewnością przyniesie wiele bardzo romantycznych wspomnień. Wspólnie aktywnie spędzone chwile na stoku i wieczorne spotkania w góralskich restauracjach przy dźwiękach romantycznej muzyki rozpromieni twarz twojej ukochanej osoby. Warto wybrać się na wyjazd w góry! W okresie walentynkowym oferta hoteli w górach wzbogaca swoją ofertę o dodatkowe atrakcje: przygotowują specjalnie udekorowane pokoje dla par, organizują romantyczny kulig i wiele innych dodatkowych udogodnień.

Dla par, które mają możliwość zorganizowania dłuższego wypadu w okresie Walentynek również biura podróży oferują specjalne promocje w okolicach dnia 14 lutego. Znajdziemy wiele propozycji wyjazdów zagranicznych do ciepłych krajów, takich jak Egipt, Tunezja, Grecja, Hiszpania. Z walentynkowego wyjazdu do ciepłych krajów będzie zachwycony każdy – może nawet być on lepszą alternatywą niż wspólnie spędzone walkacej, bo przecież chyba każdy marzy, aby w ten ponure zimowe dni wyrwa się do tropików.

Impreza walentynkowa na plaży czy kolacja przy świecach na molo czy wspólny spacer nad brzegiem morza to pragnienie każdego z nas, to najwspanialszy prezent walentynkowy. Gorące klimaty z pewnością przyczynią się do rozognienia miłości, dlatego jeśli masz możliwość wyjazdu na kilka dni, koniecznie powinieneś sprawdzić promocyjne oferty wyjazdów do tropikalnych krajów.